Close

24 augustus 2021

Brand- of waterschade

Matterport | AA360 | Brand - of waterschade

Brand- of waterschade en nu…

Eén van de ergste dingen die je kan overkomen is brand- of waterschade in je woning of bedrijf.
Het gaat razendsnel, je bent niet voorbereid en de schade is meestal enorm.

Daarna komt de schok, de radeloosheid en het regelwerk. Hoe nu verder…
Je wilt bij een brand- of waterschade weten wat de oorzaak was, dit is belangrijk voor de verzekering en… wat stond er allemaal? Wat is of was de inventaris? Had je hier foto’s van of aankoopbewijzen?  En hoe laat je aan de verzekering zien dat die ene dure vaas daar toch echt stond? Je mag immers zelf je woning of bedrijf niet meer in.

Om alles na een ramp goed in kaart te brengen zeggen foto’s vaak onvoldoende, het zijn op zichzelf staande plaatjes en zijn niet altijd overzichtelijk.

Met de 3D VR techniek van AA360 wordt alles één geheel. AA360 kan na een brand of overstroming direct je woning of bedrijf scannen met een 3D VR infraroodcamera die alles gedetailleerd opneemt. Niets ontgaat de camera en alles wordt in hoge resolutie vastgelegd.

Voor verzekeringen de juiste tool om een goed beeld te krijgen van de schade.

Graag lichten we dit in een persoonlijk gesprek toe.

Bekijk hier een voorbeeld.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *